12. decembra 2016

Najatraktívnejšie zamestnanecké benefity sú tie zdravé!

Nápoje zdarma či služobný telefón aj na súkromné účely už dnes zamestnanci nepovažujú za motiváciu, ale za samozrejmosť. Čo naozaj zaváži, sú „zdravé“ benefity.

Prvou odpoveďou na otázku Ako by mala vyzerať vaša ideálna práca je v mnohých prípadoch to, aby človek mohol žiť plnohodnotne pracovný aj súkromný život, tzv. správny work-life balance. Aj preto sú v súčasnosti najžiadanejšími nepeňažnými benefitmi medzi skúsenými zamestnancami rôzne produkty a programy, ktoré im umožnia podporiť svoje zdravie a naplno využiť svoj voľný čas.

Cieľom múdreho zamestnávateľa je podporiť takúto rovnováhu u zamestnancov. Tí si potom do práce neprinášajú únavu, nechuť, prípadne problémy z domova spôsobené nadmernou pracovnou záťažou a udržiavajú sa v dobrej fyzickej a psychickej kondícii. Vaši kolegovia budú spokojnejší a zdravší, čo sa prejaví aj na vyšších pracovných výkonoch.

Uľahčiť si úlohu byť motivujúcim partnerom zamestnancov v napĺňaní ich work-life balance môžete darovaním Zdravotného kupónu alebo Relax Kupónu. Vaši zamestnanci budú mať vďaka nim veľa možností, ako podľa vlastných preferencií zrelaxovať, zašportovať si, alebo podstúpiť vybranú zdravotnú procedúru v širokej sieti zariadení po celom Slovensku. A následne sa vrátiť do práce s novými silami a možno aj novými nápadmi na podporu vášho biznisu.

Objednaj kupóny
webdesign web-design.sk